Augstumā regulējami galdi

Biroja mēbeles un interjers

Apskati radošus ieteikumus un profesionālus padomus biroja interjera uzlabošanai!

Lasi mūsu ieteikumus un iedvesmas stāstus šeit!

Biežāk uzdotie jautājumi sadaļā Augstumā regulējami galdi

Kādi mehānismi ir augstumā regulējamiem galdiem?

Augstumā regulējamiem galdiem var būt dažādi mehānismi, piemēram, manuālie mehānismi ar rokas kloķi vai elektriskie mehānismi, kas ir regulējami ar pogām.

Kāda materiāla galdu izvēlēties?

Biroja galdiem ar regulējamu augstumu ir svarīga materiālu izturība. Lai galds kalpotu pēc iespējas ilgāk, iesakām izvēlēties galdu ar kvalitatīvu lamināta pārklājumu.

Kam jāpievērš uzmanība, piemeklējot augstumā regulējamu biroja galdu?

Izvēloties sev galdu, jāņem vērā vēlamais galda virsmas izmērs, galda augstuma amplitūda, kā arī regulēšanas mehānisms. Vēlams pirms iegādes izmēģināt galda mehānismu uz vietas, lai saprastu, cik tas ir ērts lietošanā.

Augstumā regulējams galds tavai ērtībai un veselībai

Lielāko dienas daļu pavadot pie galda, ir būtiski to darīt iespējami ērtākā un veselībai draudzīgākā veidā. Viens no labākajiem mūsdienu risinājumiem, kā par sevi parūpēties, ir augstumā regulējams galds, kas pielāgojams sēdētāja ķermeņa īpatnībām un pie kura iespējams strādāt arī stāvus. Piedāvājam funkcionālus un ergonomiskus galdus plašā modeļu un apdaru klāstā ar 7 gadu garantiju. Atrodi sev piemērotāko!

Būtiskākās priekšrocības

Ja pie galda jāpavada astoņas un vairāk stundas dienā, regulējams galds ir teju obligāta nepieciešamība - cilvēka ķermenis ir radīts kustībai, un ilgstoša atrašanās mazstāvoklī pie rakstāmgalda rada pastiprinātu fizisku un emocionālu nogurumu.

Augumam atbilstošs biroja galds, kā arī konferenču galds ir svarīgs darba un mācību vides elements, kas tajā skaitā palīdz arī paaugstināt produktivitāti, nodrošinot ķermenim nepieciešamo pozu daudzveidību, kā arī palīdz saglabāt aktivitāti darba laikā, samazinot ar mazkustīgu dzīvesveidu saistīto slimību risku.

Mehānismi un funkcijas

Ja meklē kvalitatīvu galdu ar regulējamu augstumu, jāatceras, ka galvenais kvalitātes kritērijs ir tieši pacelšanas mehānisms. Jāpievērš uzmanība pacelšanas ātrumam, motora darbības skaļumam un pretsadursmes mehānismam. Lai arī sākotnēji var šķist, ka tie ir vien sīkumi, kuriem nav būtiskas nozīmes, patiesībā tieši tie nosaka galda kalpošanas laiku un lietošanas komfortu.

Elektriski augstumā regulējams galds ir aprīkots ar divu motoru kāju rāmjiem un tam ir zems trokšņa līmenis, lai iespējami samazinātu skaņas traucēkļus telpā. Savukārt pretsadursmes funkcija pasargās galdu no bojājumiem, ko var radīt dažādi šķēršļi galda virsmas nolaišanas laikā.

Viens galds vairākiem cilvēkiem

Mūsdienīgos birojos nereti darbinieki maina savas sēdvietas. Īpaši aktuāli tas ir atvērtā tipa birojos un kopstrādes telpās, kur darbinieks katru reizi var izvēlēties jaunu darba vietu. Tāda veida telpās ir jāpanāk komfortabli darba apstākļi augumā atšķiŗigiem cilvēkiem, un palīgā var nākt elektriski augstumā regulējami galdi – ar tiem katrs darbinieks galda augstumu var pielāgot savam augumam un vēlmēm, brīvi piemeklējot darba pozīciju.

Līdzīgi noderīga šī funkcija ir bērniem. Bērnam augot, vajadzētu paredzēt arī galda augstuma maiņu, kas izvēloties standarta mācību galdu nav iespējams. Taču regulējams galds augs kopā ar bērnu un allaž būs konkrētā brīža augumam atbilstošs.

Ieteikums! Lai padarītu tavu darba ikdienu vēl ērtāku, mūsu sortimentā ir pieejami noderīgi biroja galdu piederumi, kā kabeļu turētāji un galda kontaktligzdas, kas palīdzēs uzturēt kārtīgāku darba vietu.

Augstumā regulējams galds: ergonomikas ieteikumi

Izvēloties augstumā regulējamu galdu, ir svarīgi, lai tas atbilst tavam augumam. Ergonomikas eksperti iesaka, ka galda augstumam ir jābūt tādam, lai datora tastatūru varētu novietot elkoņa līmenī, locītavai esot saliektai aptuveni 90° leņķī, tajā pat laikā plecu joslai neesot uzrautai uz augšu. Tāpat, ilgstoši sēžot pie galda, tiek nospiesti kāju asinsvadi un var sākt sāpēt mugura, tāpēc ir labi, ja ir iespējams reizi stundā ne tikai izkustēties, bet arī pamainīt strādāšanas pozu no sēdošas uz stāvošu. Tas atjaunos enerģiju un palīdzēs labāk koncentrēties darbam.